Бокс: Є чемпіонка серед школярок …

Володимир ДЗЯДЕВИЧ, Христина Картавцева (на фото), Анна Мазур, Любов Окша – гідно представляють Херсонщину на Всеукраїнських соревнованіях.
У Рівному пройшов чемпіонат України з боксу серед дівчат, всіх вікових категорій, жінок еліти і, вперше, серед молодшої вікової категорії – серед школярок.  Саме в цій віковій категорії, новокаховчанка Юлія Петренко (до 71 кг) вперше в історії жіночого боксу Херсонщини стала чемпіонкою. Тренер Дмитро Цибуленко. У фіналі Людмила Курнос (+81 кг) з Олешок серед жінок еліти завоювала срібну медаль. Далі в складі команди Херсонщини вихованками міських ДЮСШ, СДЮШОР були бронзові медалі. Їх завоювали: Юлія Попова (до 52 кг), Катерина Бондарчук (до 54 кг), Христина Картавцева (до 57 кг), Анна Мазур (до 51 кг), Ольга Білецька (до 69 кг).  Головний тренер команди Ігор Стецюк. Високу оцінку суддівства отримав головний тренер СК «Бокс-Херсон», суддя Міжнародної категорії Володимир ДЗЯДЕВИЧ.   …і серед молоді  з 12 по 18 лютого в спортзалі ХВУФК проходив чемпіонат України з боксу серед молоді (відбір і формування збірної команди України для участі в чемпіонаті Європи).   Перше місце зайняв Олександр Трутнєв (до 69 кг), Едвард Костиренко (до 81 кг) став другим Андрій Матяш (до 64 кг), Олександр Платонов (до 60 кг), Ростислав Паламарчук (плюс 91 кг) стали бронзовими призерами. Все – херсонці.