Верхньорогачицькі спортсмени вибороли золоті медалі Кубка Півдня України з пауерліфтінгу

Спортсмени Верхньорогачицької ДЮСШ показали відмінний результат на Кубку Півдня України з пауерліфтингу, що проходив 23 травня 2021 року в місті Запоріжжя. Змагання проводила Федерація пауерліфтінгу World Powerlifting Federation KRAWA.

Верхньорогачицьку громаду представляли Анатолій Федорук (вагова категорія 67,5 кг) та Артем Пилипенко (вагова категорія 110 кг), яких тренує Євген Грушецький.

Виступ Анатолія став справжнім тріумфом, адже юнак не лише виконав норматив майстра спорту зі станової тяги, але й встановив рекорд України зі станової тяги та додав до своїх досягнень кубок абсолютного чемпіонства безекіперовочної станової тяги серед юніорів.

Джерело: Верхньорогачицька громада – вітаємо на офіційному веб-сайті