Ветерани спорту змагались у Таврійську

ХVI відкритий турнір ветеранів спорту серед команд Таврійська, Каховки, Нової Каховки та Херсону відбувся 21 вересня 2019 року в Таврійську на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Славутич».

За традицією, змагання проходили у двох видах спорту – міні-футболу (вік учасників 50+) та міні-гольфу (вік учасників 50+).

Переможцем турніру з міні-футболу стала команда «Енергія» (Нова Каховка), на другому місці – «Локомотив» (Таврійськ). Третє місце посіли футболісти Каховки, четверте – «Кіпаріс» (Херсон).

За результатами змагань з міні-гольфу перше місце вибороли каховчани, друге місце – команда Таврійська, третє – команда Херсона.

За перше місце команди-переможці були нагороджені дипломами, за друге та третє місця – грамотами. Футбольна команда «Енергія» була нагороджена перехідним Кубком.

Кращим гольфістом 2019 року було визнано Є. Кравченка (Таврійськ), кращим захисником з міні-футболу – О. Дробиша («Енергія»), кращим нападником – Ю. Суботу («Локоматив»), кращим воротарем – І. Заіку («Кіпаріс»), кращім бомбардиром – О. Перевертайла («Енергія»). Всі вони були нагороджені  почесними грамотами.

У загальному заліку перше місце посіла таврійська команда «Локомотив», друге місце – у команди Каховки, третє місце – у новокаховської «Енергії».

Команди переможці були нагороджені дипломами Херсонського обласного відділення НОК України.