Вихованки Херсонської ДЮСШ №6 здобули нагороди на відкритій першості з художньої гімнастики “Осінь-2017”

У Харкові пройшла відкрита першість Харківської КДЮСШ №11 – «Осінь-2017» з художньої гімнастики серед дівчат від 6 до 16 років.У змаганнях взяли участь 340 гімнасток з 10 областей України, серед них 37 вихованок відділення з художньої гімнастики Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи №6 підпорядкованої управлінню освіти Херсонської міської ради.За результатами  боротьби чемпіонками у своїй віковій групі стали: Кислова Карина (тренер-викладач Кислова Л. М.) та Копейко Оксана (тренер-викладач Куєвда Т. Г.), друге місце посіли Брагінець Вікторія,    Лєбакіна Даша (тренер-викладач Таут Т. С.), третіми стали Клещук Даша, Синєока Анастасія, Горячева Софія (тренер-викладач Куєвда Т. Г.),  Салєба Альбіна (тренер-викладач Кислова Л. М.) та Будко Софія (тренер-викладач Ісмаілова А. А.).Усього вихованками Херсонської ДЮСШ №6 було здобуто медалі за 2 перших місця, 2 других та 5 третіх.