Відбулись Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон»

30 січня 2021 року на базі комунального закладу «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради проводились всеукраїнські змагання на човнах «Дракон» з загальної фізичної підготовки (Південна зона).

Організацію та проведення даних змагань здійснювала громадська організація «Херсонська федерація з веслування на човнах «Дракон» (Головний суддя змагань, суддя Національної категорії – Давидова Світлана (м. Херсон),  головний секретар змагань, суддя І категорії – Капінос Олена (м. Херсон).

В змаганнях прийняло участь понад 50 спортсменів з Одеської, Дніпропетровської та Херсонської областей, які змагались у трьох видах програми: з бігу, жим штанги лежачи, тяга штанги лежачи. Переможці та призери визначались у кожному виді програми відповідної вікової групи та нагороджувались медалями відповідних ступенів.

За результатами змагань більшість нагород залишилось у спортсменів міста Херсона. За сумою трьох видів програми спортсмени посіли наступні місця:

3 місце – Фесун Мішель

Спортсмени, які виконали норматив з загальної фізичної підготовки приймуть участь у чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон» з загальної фізичної підготовки,  який відбудеться у місті Київ з 13 по14 березня 2021 року.

За підсумками виступів херсонців у даних змагань, до складу збірної команди міста Херсона для участі у чемпіонаті України увійшло 15 спортсменів ДЮСШ та ХШВСМ.