В Горностаївці відбувся відкритий Кубок першості України з контактного карате

16 листопада 2019 року у смт. Горностаївка відбувся відкритий Кубок першості України з контактного карате, присвячений пам’яті воїнів, що загинули на сході України.

У змаганнях взяли участь 160 найсильніших спортсменів у складі 13 команд зі спортивних клубів Херсонської області, міст Одеси та Миколаєва. Вік учасників становив від 5 до 18+ років.

Поєдинки були важкими і напруженими, з першого і до останнього бою на татамі відбувалася запекла боротьба. Хлопці та дівчата демонстрували неабияку стійкість, витривалість, силу духу та жагу до перемогти, порадували вболівальників та гостей видовищною майстерністю та технікою ведення бою.

Кожна команда продемонструвала вражаючий спортивний вишкіл, але перемогу здобули найсильніші.

За результатами турніру перше місце виборола команда Горностаївського клубу «Контактного Карате» та бойових мистецтв «КІТ». Команда Херсонської обласної федерації Контактного карате стала другою. Третє місце посіли спортсмени клубу рукопашного бою «Метеор» з Генічеська. Переможці та призери змагань отримали кубки, медалі і грамоти.