В Каховці відбулись змагання паралімпійців

24 жовтня 2019 року в м. Каховці на території КЗ ХОР «Каховський геріатричний пансіонат» відбувся чемпіонат міста зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед осіб з інвалідністю. Змагання були організовані Каховською філією «Інваспорт» спільно з відділом молоді та спорту Каховської міської ради та при організаційній підтримці адміністрації Каховського геріатричного пансіонату.

За результатами першості переміг Макеєв Микола, друге місце посів Макартет Микола, третє – Ступка Віктор. Призери та переможець нагороджені грамотами, медалями та кубком.

25 жовтня 2019 року в Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Каховської міської ради була проведена спортивна комбінована естафета, у якій взяли участь юні вихованці центру. По завершенню змагань всі діти були нагороджені солодкими подарунками від Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради в рамках міської програми «Повір у себе».