Гандбол: результативний матч «Дніпрянки» перед іграми плей-офф

1 травня в спортивному комплексі Херсонського вищого училища фізичної культури пройшов матч чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд супер-ліги. Херсонська «Дніпрянка» зустрічалася з ГК «Бровари» (Київська область).

Гра мала важливе значення для обох команд, таким мають бути матчі чемпіонату на стадії плей-офф. Активні дії «Дніпрянки» зумовили стартову перевагу результативних атак. На п’ятій хвилині гри після червоної картки арбітр видалила воротаря гостей.

Заміна воротарської позиції послабила оборону команди суперника. Особливо активними були дії «Дніпрянки» в завершальних хвилинах гри, збільшуючи гольовий відрив в рахунку. Результат матчу – 38:17 на користь херсонських гандболісток обнадіює команду перед іграми плей-офф.

7 травня херсонки проведуть матч з основним конкурентом в боротьбі за бронзові медалі з ГК «Реал» (Миколаїв). Початок гри о 17:00.

Джерело: Гривна