Голопристанські хлопчаки взяли участь у першому турі чемпіоната України з футзалу серед команд юнаків 2008/2009 р.н. (U-11)

З 13.11 по 15.11 2018 р. в м.Черноморськ Одеська область відбулись ігри першого туру чемпіоната України з футзалу в группі “Південь” серед команд юнаків 2008/2009 р.н. (U-11).

У змаганнях прийняли участь команди: ОЧСШ “Гармонія” м.Одеса, ДЮСШ смт. Окни Одеська обл., ФК “Локомотив” м.Одеса, ДФК “Флагман” м.Одеса, ДЮСШ “Роздільна” Одеська обл., ФСК “Іллічівець” м.Черноморськ Одеська обл., ДФК “Флагман” м.Одеса, ДЮСШ “Тайфун” смт.Баштанка Миколаївська обл і ФК “Гопри” м.Гола Пристань.

За регламентом змагань ігри пройдуть за коловою системою в два кола в трьох містах: м.Черноморськ, м.Гола Пристань і м.Роздільна Одеська обл.

У змаганнях приймають участь юнаки 2008/2009 р.н. і 3 юнаки які народились після серпня 2007 року.

Ми ризикнули прийняти участь юнаками 2009 р.н. взявши 2 гравців 2008 р.н.

В першій грі проти команди ДФК “Флагиан” ми грали на рівних і здобули нічийний рахунок, програвши в післяматчевих пенальті.

В другій поступилися ДЮСШ смт. Окни 2-6. На другий день ми несли велике навантажання гравши три гри. В першій грі ми гарно розпочали проти команди ДЮСШ м.Роздільна повівши в рахунку 2-0, але перемогу не втримали.

Три помилки в захисті призвели до поразки з рахунком 2-3. В грі проти одного з лідерів чемпіонату, команди ФК “Локомотив”, ми намагались дати опір і нам це вдалось в першому таймі 1-1. В другому суперник скористався нашими помилками і поразка 1-4. В останній грі ми також в першому таймі боролися ще з одним з лідерів командою ОЧСШ “Гармонія”, поступаючи 2-3. В другому таймі вже фізично втомилися і поступились 2-6.

В другому турі 04-06.12.2018 року ми приймаємо зону чемпіонату України в м.Гола Пристань.