Дзюдоїстка з Щасливцеве стала призеркою всеукраїнського конкурсу

25-го листопада в Дніпрі відбувся Другий Всеукраїнський турнір з дзюдо «Українка». Ці змагання унікальні тим, що є поки єдиним стартом для дівчат в рамках офіційного календаря Федерації дзюдо України.

Проведення такого турніру дуже актуально для розвитку всього українського жіночого дзюдо і мета «Українки» – популяризація даного виду боротьби серед дівчат та підвищення майстерності юних дзюдоисток.

У змаганнях взяли участь 177 дівчат в кімоно з багатьох міст України, в тому числі і Генічеського району з клубу дзюдо «Арабат».

Наші дівчата вперше брали участь в такому престижному турнірі і всі показали хорошу боротьбу, але суперниці були більш досвідчені. А наша Катя Борисенко з Щасливцеве стала призеркою і посіла третє місце.