“Дніпро” впевненим кроком йде до своєї мети “, – Владислав Мангер про головне українському хокейному дербі

24 січня, пройшов центральний поєдинок 32 туру Української хокейної ліги. У Кременчуці однойменний клуб приймав лідера чемпіонату – херсонський “Дніпро”. Перемогу в овертаймі вирвали гості – 2: 1.Гра була напруженою і бойовою, оскільки обидві команди знаходяться в трійці лідерів і декларують боротьбу за чемпіонство. До кінця другого періоду утримувалася суха нічия. Рахунок в матчі розмочив гравець “Кременчука” Артем Шиманський. Ближче до завершення третього періоду Андрій Жвачкін з передачі Миколи Коляди відновив паритет. В основний час виявити переможця команди не змогли. А вже в овертаймі Кирило Бондаренко забив вирішальну шайбу, яка подарувала “Дніпру” настільки бажану вікторію.”Довгоочікувана перемога ХК” Дніпро “проти ХК” Кременчук “Спасибі гравцям за самовіддачу, тренерам – за підготовку. ХК” Дніпро “впевненим кроком йде до своєї мети. Херсонщина, ми тобою пишаємося!” – прокоментував результат команди Почесний президент “Дніпра”, глава Херсонської обласної ради Владислав Мангер.Протистояння херсонської і кременчуцької команд вже називають головним українським дербі. Клуби по черзі очолювали турнірну таблицю УХЛ, але не давали один одному піти у відрив. Зараз лідирує херсонський “Дніпро”, який має 76 очок. На три очки відстає ХК “Донбас”, але діючий чемпіон України має гру в запасі. Замикає трійку “Кременчук”, що має 69 залікових балів. Вже 26 січня на “Дніпро” очікує виїзд до Білої Церкви до місцевого “Білого Барсу”. А 30 січня Херсонська команда буде приймати на рідній арені золотого призера минулої першості УХЛ – ХК “Донбас”.