«Дніпро» в одну шайбу обіграв «Білий Барс»

25.10.2020 року. Тур 1. «Дніпро» – «Білий Барс» 4:3 (1:2; 2:1; 1:0).

«Дніпро» вперше виставив стартову п’ятірку з чотирма вчорашніми юніорами. Часом можна було дійсно пережити дежа-вю фіналу УМХЛ, так як з обох сторін були зірки тих складів. Господарі впевнено контролювали шайбу, і на 9-й хвилині дебютну шайбу в УХЛ закинув форвард «щук» Антон КрисановАлександр Швецов увірвався правим флангом в зону суперника і видав пас під кидок в один дотик.

Однак перед першою перервою «барси» двічі покарали херсонців за помилки в обороні. Спочатку Павло Таран на «п’ятаку» легким торканням переправив шайбу під щитками Олександра Хомутова, а 17 секунд згодом Дмитро Даніленко підправив кидок здалеку Романа Благого і вивіл «Білий Барс» вперед.

Господарі не кинулися стрімголов відіграватися, а продовжували методично плести мережива атак, обстукуючи стійки воріт Кирила Кучера. В середині другого періоду дублем відзначився Ілля Декало. Спочатку Крисанов знайшов вільного захисника в середині зони гостей, а потім «щуки» використали більшість, коли Декало в один дотик завершив атаку партнерів і вивів команду вперед.

Атаки «Білого Барса» були небезпечні тоді, коли жовто-чорним вдавалося закрутити карусель біля воріт або Благому дозволяли роздавати передачі, що і завершилося другий шайбою Даниленко – 3: 3.

У 3-му періоді стиль гри команд не змінився, але клас зіграв свою роль. Атака, відскок шайби в середину зони гостей – і на 48-й хвилині Денис Макаров потужним пострілом відправляє її в ворота Кучера, знову виводячи херсонську команду вперед. Як не старалися гості, пішовши ва-банк на останній хвилині – ця шайба виявилася переможною для господарів.

Шайби1:0 Крисанов (Швецов, Зайцев), 08:50. 1:1 Таран (Ромахін), 18:00. 1:2 Даніленко (Благий, Логач), 18:17. 2:2 Декало (Крисанов, Тимченко), 28:22. 3:2 Декало (Швецов, Зайцев – більш.), 33:57. 3:3 Даніленко (Ромахін, Благий), 34:58. 4:3 Макаров (Воробйов, Крисанов), 47:24.

Дніпро: Хомутов (Петров); Афанасьєв (А) – Ратушний, Білоусов – Макаров (К), Дорофєєв – Декало, Матусевич – Кругляков; Целогородцев – Брага – Тимченко, Воробйов – Гасніков – Каракулько, Швецов – Крисанов – Зайцев, Янішевський (А) – Чернишенко – Ганута.

Білий Барс: Кучер (Суліма); Грицюк – Логач, Таран (К) – Портной, Ядловський (А) – Будько, – ; Благий (А) – Даніленко – Бородай, Удовиченко – Ружніков – Ромахін, Грабовецький – Мороз – Петрошенко, Трошкін – Кісельов – Собко.