“Дніпро” обіграв МХК “Динамо” з розгромним рахунком 16: 1

Відбувся найрезультативніший матч четвертого сезону УХЛ – Парі-Матч.

28-го вересня, відбувся поєдинок 5-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч, в якому зустрічалися МХК “Динамо” і ХК “Дніпро”. Матч завершився з рахунком 16: 1.

У першому періоді “динамівці” пропустили 6 шайб. Але харків’яни все таки змогли вразити ворота суперника і відправити одну шайбу в ворота “Дніпра”. Перша двадцятихвилинка завершилася з рахунком 6: 1.

Другий період почався з пропущеного гола МХК “Динамо” вже на першій хвилині. Автором голу став Олександр Шибаєв. Авторами восьмий, дев’ятої та десятої шайби стали Ліпсбергс, Янішевський і Брага, відповідно. До кінця другої двадцятихвилинки хокеїсти “Дніпра” ще тричі вразили ворота харків’ян. Команди пішли на перерву з рахунком 13: 1.

Перші 9 хвилин третього періоду команди вистояли без гольових моментів. Владислав Брага закинув 14-ту шайбу в ворота МХК “Динамо”. Автором 15-го гола став Мікс Ліпсберг. І в шістнадцятий раз вразив ворота харків’ян Олександр Каракулько.

Попереду у МХК “Динамо” зустріч з “Крижаними Вовками”, а “Дніпро” прийме “Донбас”.