Калініна пробилася в півфінал турніру ITF в Орландо

Новокаховчанка Ангеліна Калініна здобула вольову перемогу в чвертьфіналі тенісного турніру ITF з призовим фондом 25 000 $ в Орландо, штат Флорида, США.

Чому вольову? Тому що матч складався з трьох сетів і тривав 2 години 48 хвилин. Стільки часу знадобилося нашій землячці, щоб узяти гору в протиборстві з господаркою турніру, американською тенісисткою Кейтлін Воріскі. 6-2 5-7 6-3.

Перший сет не віщував Ангеліні ніяких проблем. Перевага українки було явним, що відобразилося на результаті: 6-2. Можливо це і розслабила нашу спортсменку.

З першого гейму другого сету американка захопила лідерство і буквально вирвала перемогу: 7-5.

Ось тут і довелося Калініної підключати вольові якості. Вона підвищила темп, посилила подачу і дотиснула американку: 6-3. У професійному спорті легких перемог не буває!

За вихід у фінал новокаховчанка сьогодні битиметься з ще однією представницею США – Джесікою Пегула, яку обіграла тиждень тому в чвертьфіналі 25-тисячника в Дайтона-Біч.