КАХОВЧАНЕ ЗАВОЮВАЛИ 12 МЕДАЛЕЙ У ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ зі змішаних єдиноборств (ММА)

10 лютого на базі Херсонського вищого училища фізичної культури і спорту відбулися поєдинки чемпіонату області зі змішаних єдиноборств (ММА) різного віку.

У змаганнях брали участь команди з Херсона, Миколаєва, Олешок, Нової Каховки та Каховки (всього близько 120 спортсменів).

За підсумками турніру каховская команда (тренер Дмитро Черевко) завоювала 12 медалей.

Перше місце вибороли: Ростислав Капанадзе (тренер М. Присяжний), Олександр Катцін, Андрій Ратушний та Олександр Шевченко. Срібні нагороди вибороли: Данило Строгіно, Дмитро Будюк та Іван Мізін. Третє місце посіли: Олександр і Максим Барановські, Єгор Боборев, Микита Будюк і Денис Куліда.