Національна збірна команда з легкої атлетики стала першою на чемпіонаті Європи

З тріумфальним успіхом на Батьківщину повернулась збірна команда спортсменів України з порушеннями розумового і фізичного розвитку, яка з 6 по 11 березня боролась за високі нагороди на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні, що проходив у м. Стамбулі (Туреччина). Змагаючись з представниками 10 країн Європи національна команда у складі 11 спортсменів виборола 14 медалей, серед яких 10 золотих, 3 срібних, 1 бронзова та зайняла перше місце у Європі.

Найкраще від команди України виступили Даниліна Людмила, у доробку котрої 3 золоті медалі, а також Волуйкевич Павло та Прудніков Дмитро, котрі вибороли по 2 золоті нагороди.

Херсонщину на цих змаганнях представляла майстер спорту України міжнародного класу – Світлана Півень яка у штовханні ядра посіла 5 місце ( тренери Андрющенко С.І., Малашенко Р.А.). А команда України у загальному заліку зайняла І місце.