На Всеукраїнському турнірі з волейболу серед юнаків U-14 збірна Херсонщини посіла третє місце

З 18 по 20 жовтня 2019 року в місті Нікополі проходив щорічний Всеукраїнський турнір з волейболу серед юнаків 2005 року народження і молодших, в якому взяли участь дев’ять команд.

До Нікополя приїхали чи не всі найсильніші команди України в цій віковій категорії,  серед яких три спортінтернати з міст Києва, Харкова та Дніпра.

У цих змаганнях взяла участь і збірна команда Херсонської області, до складу якої входять гравці з міста Херсона, села Виноградове та міста Нової Каховки, яка тільки робить свої перші кроки на такому високому рівні.

Ці змагання стали одним з етапів підготовки до чемпіонату України “Дитяча ліга”,  перший тур якого з 14 по 17 листопада буде приймати місто Нова Каховка.

Протягом змагань наші юнаки показали наступні результати: в першій грі в запеклій боротьбі поступилися команді з Дніпра, а потім перемогли суперників з Мелітополя, Києва, Нікополя-2 та Нікополя-1 і в підсумку посіли третє місце, на другому – юнаки з Дніпра, а перше місце виборола команда з міста Харков.