На Діамантовій лізі херсонський легкоатлет отримав 4-е місце

31 серпня закінчилася «Діамантова ліга» з легкої атлетики сезону 2018 г. Другий фінал серії приймав Брюссель.

Як повідомляє «Центральний спортивний портал Херсонської області», українці виступали в 4-х дисциплінах, але статус «діамантового» був тільки фінал – зі стрибків у висоту серед чоловіків.

Херсонець Андрій Проценко, який на чемпіонаті Європи в Берліні зайняв 5-е місце з результатом 2,24 м, став першим на змаганнях в Роверето, а й там результат був не дуже високим – 2,26 м.

А в Брюсселі хоч виграти і не вдалося, зате зумів отримати іншу перемогу – над своїм найкращим результатом сезону. Він взяв висоту 2,23 з 2-ї спроби, 2,26 м – з 3-й. І з першої ж повторив кращий результат сезону – 2,29 м.

2,31 м, які Проценко подолав з другої спроби, стали його SB і забезпечили 4-е місце.