Новокаховська «Енергія» в гостях поступилась «Вовчанську»

Поразкою з рахунком 0:4 завершилась виїзна гра новокаховської «Енергії» у Вовчанську (Харківська область) проти місцевого клубу.

Зустріч проходила в рамках 11 туру чемпіонату України з футболу у групі «Б» другої ліги.

Доля гри вирішилась вже у першому таймі, коли новокаховчани пропустили три голи.

У другому таймі “вовки” забили четвертий гол і завершили цю гру своєю безсумнівною перемогою…

Після 11 турів «Енергія» з 11 очками залишилась на 13 місці у турнірній таблиці.

Херсонській «Кристал» у Нікополі програв місцевому клубу 1:2 і з 5 очками залишився на 14 місці.

«Таврія» вдома зіграла унічию з ФК «Вікторія» 1:1 і з 13 очками посідає 11 місце.

Наступну гру «Енергія» проведе вдома у середу, 6 жовтня, проти ФК «Нікополь», який з 16 очками посідає 8 місце в групі.

Джерело: Online НК.