Новокаховська “Енергія” розпочала турнір за Кубок Криму нічією з “Хліборобом” із Нижніх Торгаїв

9 березня матчем між новокаховською “Енергією” та командою “Хлібороб” з Нижніх Торгаїв розпочалися змагання  ІII Традиційного турніру з футболу “Відкритий Кубок Федерації футболу АР Крим 2019 року”.

Матч, який розпочався о 10.00 в Херсоні на штучному полі стадіону ДЮСШ “Освіта” закінчився з рахунком 1:1.

Рахунок ще у першому таймі відкрили “хлібороби”. Тодіж за дві жовті картки поле залишив новачок “Енергії” Артем Чеглов.

Вкотре “енергетики” підтвердили свою славу команди “другого тайму”. Саме в другій половині гри після коректур та “виховної роботи” головного тренера команди Олега Федорчука  гравці “Енергії” почали грати у той футбол, на який сподіваються новокаховські вболівальники.

У другому таймі перевагу вже мали новокаховчани, які навіть у меншості майже весь час домінували на полі і змогли зрівняти рахунок. Могли і забити переможний гол… Але, як завжди буває в таких випадках, командні не вистачило часу на це…

Другу гру   наша команда проведе 13 березня проти команди «Мир» з Горностаївки.