Новокаховчанка здобула перемогу над російською суперницею на великому турнірі ITF

Новокаховська тенісистка Ангеліна Калініна вдало стартувала на турнірі ITF з призовими фондом $ 60 тис. + H Macha Lake Open в Старе-Сплави, Чехія.

У стартовому матчі новокаховчанка, посіяна на турнірі під третім номером, за 1 годину 20 хвилин розібралася з російською тенісисткою Аміною Аншбой: 6-4; 6-0.

Жереб і в другому раунді визначив в суперниці Українці представницю Росії 19-річну Софію Лансере.

Матч був дуже швидкоплинним. Калініної знадобилося всього 46 хвилин, щоб практично з сухим рахунком в двох сетах отримають перемогу над своєю суперницею: 6-1; 6-0.

Як повідомляє nk-online, в чвертьфіналі спортсменка змагатиметься з 31-річною румунської тенісисткою Лаурою-Іоаною Паар.