Новокаховчанки посіли третє місце у І турі чемпіонату України з волейболу пляжного серед молодших дівчат (U-15)

9-12 січня 2020 року місто Нова Каховка, що на Херсонщині, приймало І тур чемпіонату України з волейболу пляжного серед молодших дівчат віком до 15 років у приміщенні.

У змаганнях взяли участь 28 команд з різних куточків нашої держави, а саме: Рівне, Миколаїв, Дніпро, Деражня, Голосків (Хмельницька область), Житомир, Кіровоград, Нова Каховка, Чулаківка, Тягинка, Виноградове, Брилівка (Херсонська область).

Місто Нової Каховки представляли вихованки ДЮСШ відділу освіти під керівництвом тренерів Петра і Галини Бойко у складі: Жукова Христина, Літвінова Дар’я, Бойко Анна, Віхтюк Поліна, Сестреватовська Дар’я, Сидорчук Тетяна.

Найкращий результат серед новокаховчанок показали Жукова Христина та Літвінова Дар’я, які у підсумку вибороли бронзові нагороди.

За підсумками трьох ігрових днів до трійки сильних увійшли:

І місце – Щуцька Софія/Біляк Катерина (м. Деражня),
ІІ місце – Пекнич Вєроніка/Коваль Яна (м. Деражня/Голосків),
ІІІ місце – Жукова Христина/Літвінова Дар’я (м. Нова Каховка).

Переможці та призери були нагороджені дипломами, медалями та цінними подарунками.