Обласний турнір з волейболу відбувся у Херсоні

26-27 вересня 2020 року в спортивній залі 57-ї Херсонської спеціалізованої школи відбувся традиційний 26-й обласний турнір з волейболу серед чоловічих команд, присвячений вшануванню пам’яті В.Ф. Заботіна.

У цьому році турнір відзначився досить високим рівнем майстерності спортсменів. Усі ігри були дуже запеклими, цікаві і захоплюючими.
За результатами змагань призові місця розподілено таким чином:
четверте місце зайняла команда «Арабатська стрілка» – Генічеськ, третє місце впевнено зайняла команда с. Чорнобаївка «БАБАЙ». Переможцем турніру стала команда Новотроїцького району, яка у фіналі перемогла команду «Збірна Херсонської області 2005» з рахунком 2 : 1. Також у змаганнях приймали участь команди: «Локомотив Одеська залізниця» та «Вгору» з м. Херсон.

Від команди «Бабай» висловлюємо подяку оргкомітету змагань та відзначаємо професійну роботу суддівської бригади: Горобець Олександр та Антонішак Сергій.

Джерело: Чорнобаївська сільська рада .