УКРАЇНКИ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ ВИГРАЛИ ТРИ ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

Відразу три українських чемпіонки Європи приніс четвертий день чемпіонату Європи з боротьби, який проходить у Бухаресті.

Про це повідомляє прес-служба НОК.

У категорії до 50 кг чемпіонкою Європи стала бронзова призерка минулорічного чемпіонату світу Оксана Лівач.

На шляху до фіналу українка по черзі перемогла азербайджанку Туркан Насирову та представницю Туреччини Евін Демірхан, а в фіналі здолала болгарську спортсменку Міглену Селішку.

У категорії до 55 кг виграла чемпіонат Європи Ірина Гусяк. Вона в стартовій сутичці перемогла представницю Туреччини Бедіху Гюн, в півфіналі – срібного призера чемпіонату світу-2018 Заліну Сидакову з Білорусі, а в фіналі впевнено здолала болгарку Евеліну Георгієву.

Гусяк вдруге в кар’єрі стала призером континентальної першості. У 2013 році вона завоювала бронзу на змаганнях у Тбілісі.

Підтвердила свій рівень чемпіонка світу в категорії до 68 кг Алла Черкасова. У стартовій сутичці в кваліфікації Алла здолала полячку Агнешку Вейшек-Кордузіо, в чвертьфіналі була переможена шведка Дженні Франссон, в півфіналі – Ірина Нетреба з Азербайджану, а в фіналі була здобута перемога над чешкою ​​Адель Гандзілковою.

У бронзовому фіналі цього дня боролася в категорії до 59 кг Ангеліна Лисак, але програла.