УХЛ – Парі-Матч: «Дніпро» здобув перемогу над «Крижаними Вовками»

23 жовтня відбувся матч на арені «Фаворит» між ХК «Дніпро» і «Крижаними Вовками». Поєдинок завершився з рахунком 8:1.

У першому періоді рахунок першими відкрили гості. Іван Федосов закинув шайбу в ворота “Дніпра”. Зрівняв рахунок Денис Василенков. Буквально через хвилину Владислав Брага збільшив відрив. До кінця першої двадцятихвилинки господарі майданчика закинули «вовкам» ще дві шайби. Авторами голів стали Олександр Каракулько і Олександр Шибаєв.

До екватора матчу у ворота киян було закинуто ще дві шайби. Спочатку Мікс Ліпсбергс, а потім і Ілля Декало результативно атакували ворота суперника. Після чого «вовки» активізувалися і почали грати в атаці. До кінця другого періоду рахунок не змінився – 6:1.

Перші 10 хвилин третього періоду для обох команд пройшли без змін. Згодом Сергію Дорофєєву вдалося збільшити відставання «Крижаних Вовків». Не минуло й хвилини після 7-ої шайби, як Олександр Шибаєв оформив дубль. Під кінець третього періоду «вовки» помітно втомилися і знизили темп, але матч так і завершився з результатом 8:1 на користь господарів майданчика.