Учні ХВУФК стали другими у командному заліку на Чемпіонаті України зі стрибків на батуті

З 05.03 -10.03.2018 року у м. Одесі відбувся Чемпіонат України зі стрибків на батуті серед вікових груп ( повідомляє: http://vufk-kherson.com.ua/view_content.php?id=100) .

У змаганнях взяли участь 90 спортсменів з 6 міст України: Херсона, Миколаєва, Одеси, Києва, Дніпра та Харкова.

Мета проведення турніру – популяризація та розвиток в Україні стрибків на батуті, підвищення спортивної майстерності, виявлення найсильніших спортсменів у кожній віковій категорії, а також обмін досвідом між провідними спортсменами та тренерами.

За результатами змагань у командному заліку  спортсмени Херсонщини зайняли ІІ – місце. У складі команди виступали випускники Херсонського училища фізичної культури майстри спорту зі стрибків на батуті: Шупер Богдан, Просторов Микола, Ляховський Василь та учень 11 класу Копилов Сергій. У синхронних стрибках Андрєєв Павло, Цой Микита зайняли V- місце, Копилов Сергій, Павлюк Олександр ІV- місце. Копилов Сергій в індивідуальних стрибках посів V- місце.  Підготували спортсменів вчителі фізичної культури зі стрибків на батуті Молчанов І.А.,Павлюк А.В, Левченко Т.А.

Бажаємо вдалих успіхів та подальших перемог!