Вітаємо херсонських боксерів з новими досягненнями!

Боксери Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради завоювали дві золоті та одну срібну нагороди на XI відкритому республіканському турнірі пам’яті Заслуженого тренера Республіки Білорусь Г.Т. Ривкіна серед юніорів, що проходив з 26 по 29 лютого у м.Могильов.

Так, Владислав Болдирєв (50 кг) та Валерій Шульга (+80 кг) стали абсолютними чемпіонами у своїх вагових категоріях. Почесне друге місце закріпив за собою Андранік Григорян (52кг). Супроводжував спортсменів тренер Андріянов Вадим.

Паралельно вихованці ДЮСШ з боксу ФСТ «Україна» Ілля Тоган, Святослав Хайдакін, Іван Грицан завоювали три золоті медалі на регіональному чемпіонаті України з боксу серед школярів. Супроводжували спортсменів на змаганнях Василь Цариков і Олександр Трутнєв.