У Херсоні відбувся відкритий чемпіонат Херсонської області з плавання

19 листопада 2017 року у м. Херсоні у басейні «Спорт Лайф» пройшов відкритий чемпіонат Херсонської області з плавання серед молоді, юнаків та юніорів.
У змаганнях взяли  участь  100 спорсменів, які представляли міста Херсона (ДЮСШ № 6, «Спорт Лайф»), Мелітополь та Генічеськ (КДЮСШ).
За результатами чемпіонату вихованцями відділення з плавання Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Херсонської міської ради було виборото 35 медалей (13 золотих, 11срібних, 11.бронзових).

Чемпіонами у своїх запливах стали: Арбузова Карина, Кухарчук Іван, Хнусян Сюзанна, Корольова Катерина, Лагута Рената, Левінцова Марія (тренер-викладач А. Бербасова), Гмиря Артем (тренер-викладач  Н. Шкуропат), Агафонов Олександр (тренер-викладач А. Гончарова), Драпкін Андрій (тренер-викладач Е. Бенедик).

Друге місце зайняли: Овчиннікова Дар’я, Шевченко Катерина (тренер-викладач Ю.Кудряшова), Самойлич Олексій (тренер-викладач А. Гончарова), Левінцова Марія, Коротков Роман, Ротань Олександр, Кучеренко Лілія (тренер-викладач А. Бербасова), Вінник Михайло (тренер-викладач  Ю. Демченко).

Третіми на своїх дистанціях стали: Соболь Анна, Рибак Андрій, Карбовніченко Данило, Ляна Марина(тренер-викладач  Ю.Кудряшова), Ларін ЄгорТалалаєв Микита, Тихонова Єлизавета (тренер-викладач Ю. Демченко), Щепелєва Олена (тренер-викладач  Н. Шкуропат), Кучеренко Лілія,  Ротань Олександр(тренер-викладач  А. Бербасова), повідомляється на  сайті  Херсонської ДЮСШ № 6.

Вихованці Генічеської КДЮСШ завоювали 12 золотих, 10 срібних та 4 бронзові нагороди,

Лозова Анастасія стартувала на 5 дистанціях та завоювала 4 перших місця та 1 друге. Панкратов Олександр: 3 перших місця та 1 друге, Прядко Максим: 2 перших місця та 1 друге.

Чемпіонами Херсонської області з плавання серед юніорів стали: Король Микола (100 м на спині), Пахоменков Олександр (100 м вільний стиль та  50 м баттерфляй).

Призерами змагань також стали:  2  місце – Большакова Дар׳я (100 м вільний стиль);  3 місце – Приходько Олексій (50 м брас), Муц Юлія  (100 м вільний стиль), Боровська Марія (50 м вільний стиль).  Пахоменков Олексій виборов  3 других місця та 1 третє місце