У Херсоні відбувся чемпіонат України з шашок

З 18 до 26 червня 2021 року у ХДЮСШ з шахів і шашок відбувся Чемпіонат України з шашок-64.  Ці змагання є відбірковими до чемпіонатів світу та Європи 2021 року, в них взяло участь 160 спортсменів з 14 областей України.

За підсумками турніру з класичної гри право на участь у чемпіонатах Світу та Європи здобули вихованці ХДЮСШ з шахів і шашок: Леонід Берніков – срібний призер чемпіонату України серед молоді (8 очок з 14 можливих), Ксенія Яремчук – срібна призерка чемпіонату України серед юніорок (9 очок з 14 можливих),  Катерина Супруненко – бронзова призерка чемпіонату України серед юних надій ( 7 очок з 12 можливих).

У швидкій грі в херсонців 2 медалі: Супруненко Катерина  стала бронзовою призеркою  серед  юних  надій, Ксенія Яремчук – чемпіонкою України серед юніорок.

У блискавичній грі призерами стали спортсмени: Супруненко Катерина – срібна призерка, Яремчук Ксенія – чемпіонка України.

Джерело: Херсонська міськрада