У Херсоні пройшов «Відкритий турнір фізкультурно-спортивного товариства «Динамо»  України» з волейболу

20 грудня 2020 року в спортивній залі школи № 30 відбувся «Відкритий турнір Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо»  України» з волейболу серед чоловічих команд ветеранів пам’яті Голови Асоціації ветеранів волейболу Херсонської області  Сергія Дмитровича Щепака.

Команда «Динамо» під його керівництвом неодноразово виборювала перші та призові місця, як на чемпіонатах України, так й у міжнародних змаганнях.

За результатами турніру перше місце виборола команда ветеранів органів внутрішніх справ Херсонської організації ФСТ «Динамо». Друге місце команда «Локомотив». Бронзовими призерами стала команда «КЕП».