Фінал Кубка України зі стрільби з лука відбувся в Новій Каховці

З 2 по 7 жовтня 2017 року у Новій Каховці відбувся фінал Кубка України зі стрільби з лука. У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени.

Спортсмени ФСТ «Динамо» України здобули  14 медалей (4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових).

Чемпіонами змагань стали: у особистій першості: Шишкін Микита (Сумська обл.);  Дубровіна Катерина (Харківська обл.);  у командній першості:  Хочина Ірина та Чибісова Євгенія (Сумська обл.); Соколов Олександр та Дорошенко Юрій (Харківська обл.) – стрільба з блочного лука.

У загальнокомандному заліку перше місце виборола  команда Сумщини, яка показала наступні результати.

У командному заліку жіноча команда області в складі Ірини Хочиної (студентка СумДПУ ім. А.С. Макаренка), Євгенії Чибісової і Анни Вихровой посіла перше місце.

Команда чоловіків у складі Олександра Скачка (член національної збірної України, студент Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка), Микити Шишкіна (випускник СумДПУ ім. А.С. Макаренка) і Віктора Рубана (вихованець ДЮСШ «Динамо») стала другою.

В особистому заліку  Євгенія Чибісова стала бронзовим призером.