Херсонець Кім Марсель став бронзовим призером чемпіонату Європи з єдиноборств серед студентів

З 30 липня по 3 серпня 2019 року в місті Загреб (Хорватія) відбувся перший в історії чемпіонат Європи з єдиноборств серед студентів  – «European Universities Combat Championships».

У змаганнях з дзюдо, карате, кікбоксингу WAKO, тхеквондо (ВТФ) взяли участь 1 300 спортсменів з 404 вищих навчальних закладів 36 країн.

Бронзову медаль у ваговій категорії до 54 кг в тхеквондо ВТФ завоював вихованець спортивного клубу олімпійського тхеквондо «Атака», студент другого курсу Херсонського національного технічного університету (ХНТУ), факультету кібернетики і системної інженерії Кім Марсель, поступившись у півфіналі спортсмену з Франції з рахунком 17:20.

Загалом у чотирьох видах програми чемпіонату Європи збірна команда України виборола 42 медалі (16 золотих, 8 срібних, 18 бронзових) і перше загальнокомандне місце.