Херсонець став срібним призером Чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів

З 28 по 30 червня 2019 року в м Луцьку на стадіоні «Авангард» проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

Протягом трьох днів 413 атлетів із 25 областей змагалися за звання кращого. За підсумками змагань переможці отримували можливість захищати честь України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики 18-21 липня у м. Борос (Швеція).

У змаганнях взяв участь спортсмен КЗ «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Федоров Данило (тренер – заслужений тренер України Владислав Піскунов), який у метанні молота здобув срібну нагороду, показавши у третій спробі результат 74 м 68 см (молот 6 кг).

Таким чином, Данило увійшов до складу національної команди України, яка захищатиме честь України на чемпіонаті Європи серед юніорів 18-21 липня 2019 року в м. Борос (Швеція).

Додамо також, з цим результатом Данило займає 5 -е місце в європейському рейтингу, що дає надію на успішний виступ спортсмена-метателя на чемпіонаті Європи.