Херсонець завоював I місце на “Кубку Одеси 2018”

У серпні вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» (Херсон) брали участь в навчально-тренувальних зборах зі спортивного орієнтування на базі туристичної стоянки клубу спортивного орієнтування в Коростишеві Житомирської області.

Вони здобули перемоги на Відкритому кубку Львова зі спортивного орієнтування «Lion Cup 2018». Серед 455 учасників з усієї України херсонці – в переможцях.

Як повідомляє міськуправління освіти, III місця в різних вікових групах зайняли Грязев Богдан (М-18), Цивільська Фея (Ж-21Е), Коваленко Анна (Ж-21 А), Литвиненко Анастасія (Ж-12).

А Кражев Ігор, учень 10 класу Херсонської гімназії №3, зайняв I місце на Відкритих міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування «Кубок Одеси 2018», Кубку України (етап, спринт), обійшовши в своїй віковій групі М-16 більше 17 спортсменів.

Нагадаємо, в чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування (рогейн 24 години), який проходив з 22 по 27 серпня в Чернівецькій області, 2 гуртківця Херсонського Центру позашкільної роботи зайняли 2-е місця.