Херсонка завоювала в Римі срібну нагороду по боротьбі

У Римі проходить Чемпіонат Європи з греко-римської, вільної та жіночої боротьби серед юніорів. Він розпочався 30 липня і завершиться 5 серпня.

Турнір проводиться під під егідою міжнародної федерації боротьби UWW  і бойових мистецтв. У змаганнях беруть участь найсильніші юніори Європи.

Як повідомив «Спорт для всіх», в складі жіночої збірної в чемпіонаті бере участь спортсменка з Херсона – Тетяна Рижко. Вона стала срібним призером першості серед спортсменок до 59 кг. Рижко Тетяна 59 кг срібло чемпіона Європи серед юніорів в Римі Італія 30.07-04.08 2018. Пасічник Ірина 4 місце 76 кг
Командний результат 2 місце серед 26 країн учасниць.
Всього збірна в складі 10 спортсменів завоювала 7 медалей: два золота, одне срібло і чотири бронзи.

А в загальнокомандному заліку українці посіли на Чемпіонаті Європи серед юніорів ДРУГЕ командне місце.