Херсонське «Дніпро» без проблем розібрався з «Динамо» і вирвався в лідери УХЛ

«Дніпро» обіграв МХК «Динамо» в Харкові відбувся матч 13-го туру чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги між МХК «Динамо» і «Дніпром». Раніше херсонці двічі перегравали “динамівців”: 3: 1 і 4: 1 відповідно,

повідомляє сайт УХЛ.

Вже на 12-й хвилині матчу Олексій Янішевський “розмочив” голкіпера МХК «Динамо» Тимура Мамедова. Незважаючи на низку вилучень херсонців у другому періоді, саме «Дніпро» зміг збільшити розрив у рахунку – спочатку Сергій Афанасьєв реалізував більшість, а потім по шайбі закинули Микола Коляда і Андрій Жвачкін.

На старті третього періоду одну шайбу МХК «Динамо» відіграв зусиллями Микити Олійника. Продовжуючи тиснути на ворота «Дніпра», харків’яни заробили два вилучення поспіль – і капітан херсонської команди Микола Коляда реалізував подвійну чисельну перевагу. “Динамівці” змогли закинути у ворота Дениса Сурканова, який змінив Олега Петрова, ще одну шайбу – відзначився Ігор Худяков, і ця шайба стала останньою в матчі.

Таким чином, «Дніпро» оформив десяту перемогу в сезоні в основний час, і як мінімум відірвався від «Кременчука» на 3 очки.

МХК «Динамо» – «Дніпро» 2: 5 (0: 1; 0: 3; 2: 1)

Шайби: 0: 1 Янішевський (Золотухін), 11:14. 0: 2 Афанасьєв (Золотухін, Пугачов – більш.), 22:34. 0: 3 Коляда (Янішевський), 26:18. 0: 4 Жвачкін (Золотухін), 39:50. 1: 4 Олійник (Ромащенко, Жовнір), 43:26. 1: 5 Коляда (Бондаренко, Мацейко – двойн. Больш.), 52:04. 2: 5 Худяков (Кобиков, Матвієнко), 52:57.

МХК «Динамо»: Мамедов; Жовнір – Дегтярьов, Лісін – Матвієнко, Шматько – Наливайко, Бабчук – Гайдамака; Гончаров – Ромащенко – Олійник, Кобиков – Максименко – Худяков, Сиротенко – Халін – Скребель, Колядинський – Праведний – Пойманов.

«Дніпро»: Петров; Білоусов – Декало, Афанасьєв – Матусевич, Пугачов – Будько, Сірченко – Шпак; Бондаренко – Коляда – Янішевський, Золотухін – Коляда – Жвачкін, Макаріцкій – Мацейко – Найдьонов, Тимченко – Брага – Болотін.