Херсонський боксер гідно виступив на престижному турнірі в Угорщині

Представник клубу «Золоті рукавички» Херсонської обласної організації Федерації боксу України Олександр Меленюк завоював срібну медаль на 63м Міжнародному турнірі класу А «Меморіал Істван Боскан»

На змаганнях Олександр боксував у ваговій категорії до 64кг. У його ваговій категорії брали участь 12 боксерів з 11 країн світу. У першому бою він з рахунком 5: 0 переміг місцевого боксера Гомбкото Тамаса.

Потім він переміг дуже сильного боксера з Казахстану Сабіржана Бекбергенова. У фіналі Олександр також добре провів бій. Але в рівному бою судді віддали перемогу фіналісту чемпіонату Російської Федерації-2018 серед еліти Федорову Павлу.

Брав участь в змаганнях наш спортсмен у складі Національної збірної України з боксу серед еліти. Супроводжував його старший тренер збірної Херсонської області з боксу серед еліти, спортивний директор клубу «Золоті рукавички» Сергій Меленюк.

P.S. 63-й Міжнародний турнір класу А «Меморіал Істван Боскан» проходив з 5 по 10 лютого в місті добірці, Угорщина.