Херсонські бійці привезли медалі з Миколаєва

У суботу, 16 березня, в спортивному клубі Fight House Миколаєва пройшли змагання зі змішаних єдиноборств (ММА). Херсонські спортсмени завоювали на турнірі 8 медалей.

У турнірі зі змішаних єдиноборств бійці самої різної вікової категорії боролися за кубок півдня України. У боях брали участь діти від восьми років і старше, в тому числі, серед юнаків були і дівчатка.

У змаганнях взяли участь і херсонські спортсмени клубу «Шторм», які показали вищий пілотаж в бойовому мистецтві. Поєдинки, проведені херсонцями, пройшли яскраво і цікаво.

Як повідомляє заступник голови Херсонської обласної федерації самбо Володимир Тимченко, наші спортсмени везуть додому 8 золотих медалей. За результатами турніру збірна команда Херсона посіла 2-е загальнокомандне місце.