Херсонські орієнтувальники завоювали на чемпіонаті України у Трускавці 21 нагорду

24-29 березня  2021 року в  м. Трускавець відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів. Також пройшов  чемпіонат України серед команд ДЮСШ та закладів позашкільної освіти зі спортивного орієнтування, в якому взяли  участь  17 команд  дитячо-юнацьких спортивних шкіл та 11 позашкільних закладів.

Змагалися юні учасники в чотирьох дистанціях: надкоротка, середня, продовжена, скорочена. У цій програмі Херсонщина  виставила команду із 39 вихованців  КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості  учнівської молоді» Херсонської обласної ради (м.Херсон) під керівництвом тренерів Валенини Мизернюк та Олени Капари.

Всього у змаганнях  взяли  участь 598 спортсменів з 22 областей України
За результатами багатоденних змагань представники Херсону здобули  21 медаль і наступні призові місця в особистих заліках.