Херсонські спортсмени в Польщі зайняли 1-е місце

19-20 травня 2018 року в Польщі, г.Ланьцут пройшов Чемпіонат Європи з Кіокушин карате (WKB).                             У змаганнях взяли участь 650 спортсменів з 20 європейських країн. Збірна команда України під керівництвом Шихана Сергія Сергійовича Всеволодова заробила 63 медалі з яких 25 золоті та зайняла 1-е командне місце.

Більшість, а саме 37 медалей завоювали спортсмени Херсонщини (Херсон, Нова Каховка, Каховка, Генічеськ, Іванівка).  Високий рівень підготовки показали юнаки, дівчата і юніорки Херсонського ДЮКФП 5, вихованці тренера вищої категорії з Кіокушин карате Сергія Григоровича Дерія, заробивши 10 нагород з яких 6 золоті: Анатолій Вершина, Валентина Заиц, Даша Кононенко, Алеся Беленко (ката), Павло Меленовскій ( ката), Юлія Дерій (ката).

Срібло в розділі куміте заробила Людмила Діденко, бронзу – Павло Меленовскій, Юлія Дерій і Микита Фалько.

Джерело: 0552.ua