Херсонські спортсмени завоювали три золоті медалі на Всеукраїнському турнірі з боксу

З 21 по 23 червня 2018 у р . Пологи (Запорізька область) пройшов п’ятий Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений воїнам АТО і пам’яті Максима Ніжарадзе.  У змаганнях взяли участь 11 команд з Чернігівської,  Донецької, Дніпропетровської,  Херсонської та Запорізької областей.
У чотирьох вікових групах виступали 70 найкращих боксерів з міст Чернігова, Тернівки, Херсона, Маріуполя, Запоріжжя, Бердянська, Орєхова .
Високий рівень змагань підтвердив суддівський корпус 6 суддів міжнародної категорії і 8 суддів національної категорії.
Херсонські спортсмени під керівництвом тренера Володимира ДЗЯДЕВИЧ за підсумками змагань завоювали три золоті медалі. Кривич Сергій переміг у ваговій категорії до 57 кг, Пазич Ростислав став першим у ваговій категорії до 60 кг і Пазич Радислав виборов золото у ваговій категорії до 63 кг.
Успішно виступили і господарі змагань – боксери клубу «Пологівський отамани», які завоювали 5 – перших місць, 5 – других місць і одне третє місце.
Переможці були нагороджені грамотами та медалями.