Херсонські спортсмени на Козачому поєдинку завоювали безліч медалей

15-17 березня 2019 в Сумах пройшов кубок України серед дорослих та чемпіонат України серед юнаків з Козачому поєдинку.

У змаганнях в 7-ми розділах контактів, від легкого до повного, і показу техніки взяли участь 559 спортсменів з 15 областей України.

Свято проходило на 4-х татамі і октагоні – в боротьбі як юних 7-9 річних спортсменів, так і досвідчених 25-30-річних бійців ММА і різних видів єдиноборств.

Херсонські спортсмени в складі збірної команди Херсонщини завоювали 27 медалей: клуб Фенікс 11 осіб – 18 медалей (8 золотих, 5 срібних, 5 бронзових), клуб ММА Херсонський Будокан 9 осіб – 9 медалей (4 золотих, 2 срібних, 3 бронзових).

Чемпіоном Кубка України в розділах Поєдинок-2 і Поєдинок-3 (фул контакт) став Яцура Володимир.

Чемпіонами чемпіонату України з Козачому поєдинку серед юнаків в своїх вікових та вагових категоріях стали: Андрєєв Захар, Войтович Юлія, Кириченко Іван, Малига Ольга, Макєєв Максим, Максимова Дарина, Мухіна Діана, призерами – Дутка Вадим, Калінін Богдан, Клімашевська Нана, Колімков Денис , Комаров Микита, Лісіцин Богдан, Малиновський Іван, Позняків Артем, Тищенко Настя, Федчун Микита, Цейхместрук Олександр.

Джерело: Прес-служба мерії.