Херсонські фігуристки здобули золото на 10-му Відкритому Кубку світу

Дебют на змаганнях міжнародного рівня та одразу три золота! Херсонські спортсменки стали чемпіонами 10-го відкритого Кубка Світу з фігурного катання на роликових ковзанах, що відбувся у польському місті Цешин.

З переможцями міжнародного турніру знімальна група зустрічається одразу після тренування. Тому в руках спортсменок чималі валізи з усім необхідним інструментом. Тренер дівчат Ганна Юркова не приховує, на Кубок світу їхали ще з більшим багажем, адже змагання вкрай відповідальні.

Ганна додає, за перемогу в різних вікових категоріях змагалися понад 300 спортсменок із 12 країн світу. Конкуренція чимала, проте наші дівчата змогли підкорити суддів своїми сценічними образами, технічністю та складністю виконання програм.

Так, Оріна Юркова стала першою серед юніорів у категорії 3-го дивізіону. Не приховує, відчувала значний моральний тиск із боку суперниць, проте підтримка команди мотивувала на краще.

Джерело: Херсон Daily