Херсонські хокеїсти обіграли суперників, з якими грають «кістка в кістку»

24 січня в Кременчуці в заключному поєдинку 32-го туру Української хокейної ліги – Парі-Матч – херсонський ХК «Дніпро» зіграв з ХК «Кременчук».Результати повідомляються на сайті УХЛ: «Кременчук» – «Дніпро» 1: 2 ОТ (0: 0, 1: 0, 0: 1, 0: 1).Шайби: 1: 0 Шиманський (Тютченко), 39:20. 1: 1 Жвачкін (Коляда), 55:29. 1: 2 Бондаренко (Ромащенко), 63:47.У нинішньому сезоні команди зустрічалися 6 разів. І лише одного разу, та й то в серії післяматчевих буллітів, херсонці були сильнішими за своїх опонентів (1: 2). Решта зустрічей закінчувалися на користь «Кременчука».Тепер відрив «Дніпра» від «Донбасу» становить 3 очки, але у донеччан гра в запасі. Головний тренер херсонського «Дніпра» Дмитро Підгурський розповів: «Ми завжди з «Кременчуком» граємо «кістка в кістку», шайба – у шайбу. Нам пощастило в хорошому матчі, де було дуже багато гольових моментів з обох сторін. Хлопцям спасибі, що дотерпіли – в кінці третього періоду забили і в овер-таймі вирвали перемогу. Є у нас один недолік – вже четверту шайбу пропускаємо в кінці періоду. Але, нічого, будемо працювати над цим ».