Херсонські школярки стали призерками VII міжнародного турніру з художньої гімнастики «WINTER-STAR 2019»

Днями в м. Одесі відбувся VII міжнародний турнір з художньої гімнастики «WINTER-STAR 2019».

21 12 2019 гімнастика 1

У змаганнях брали участь 23 команди (459 гімнасток) з 13 міст України: Березань, Дніпро, Ізмаїл, Київ, Кременчук, Кропивницький, Львів, Нікополь, Одеса, Полтава, Ужгород, Харків, Херсон, а також 4 команди з Тбілісі (Грузія), Дубая (Об’єднані Арабські Емірати), Молдови, США.

21 12 2019 гімнастика 2

Херсонську дитячо-юнацьку спортивну школу № 6 при управлінні освіти Херсонської міської ради представляло 10 спортсменок відділення з художньої гімнастики.

21 12 2019 гімнастика 3

І місце у вправах з м’ячем завоювали Поліщук Софія (шк. № 24, 4 клас) та Залєпєєва Аліна (НВК № 56, 6 клас), на ІІ місці Філіппова Єлизавета (шк. № 24, 4 клас).

21 12 2019 гімнастика 4

У багатобір’ї Залєпєєва Аліна (НВК № 56, 6 клас) посіла ІІІ місце. Підготувала дівчат тренер-викладач ДЮСШ № 6 Сокольська Ольга.