Херсонці взяли участь у IV турнірі на призи Діни Міфтахутдинової

У Дніпрі відбувся черговий Відкритий турнір з веслування академічного на призи срібної призерки Олімпійських ігор Діни Міфтахутдинової. Змагання проводились у спортивній залі ОШВСМ на ергометрах Концепт-2 на дистанції 5 кілометрів. Захід проходив під патронатом Національного олімпійського комітету України, за підтримки управління молоді і спорту ОДА, обласної федерації веслування академічного та ГО “Жінки плюс”.

Як минулого року, турнір мав статус відкритого: до найсильніших спортсменів Дніпропетровської області (міста Дніпро, Кам’янське та Новомосковськ) приєднались представники Київської області, Запоріжжя, Херсона.

Турнір став  важливим етапом підготовки спортсменів до майбутнього чемпіонату України з веслування на ергометрах та контролю власного ступеню підготовки до нового сезону. Змагання проходили у п’яти категоріях: Дівчата U-23, Жінки, Чоловіки легка вага, Чоловіки U-23 та Чоловіки.

Серед дівчат до 23 років перемогу святкувала Дар’я Миронова – 19.28.0 хв., 2 місце – Дар’я Попадюк – 19.42.1 хв., 3 м – Юлія Гайдар – 19.52.0 хв. Лише четвертою опинилась чемпіонка Європи-2018 серед юнаків Вікторія Нагорна – 19.58.8 хв.

У змаганнях серед Жінок першою була Заслужений майстер спорту, чемпіонка Європи Ольга Гурковська – 18.16.3 хв. А ще одна ЗМС, бронзова призерка ЧЄ Анна Концева фінішувала другою з часом 18.36.3 хв.

Відрізнялись запеклою боротьбою й “заїзди” серед хлопців та чоловіків. Так, у легкій вазі переміг представник Херсону Роман Федоренко – 17.18.4 хв. У категорії Чоловіки U-23 перше місце посів Ілля Карпов – 16.15.9 хв., 2 місце – Павло Юрченко – 16.30.0 хв., 3 м – Анатолій Ляденко – 16.46.0 хв.

У змаганнях серед дорослих веслувальників, де стартували чемпіони світу другий рік поспіль заслужено переміг Микола Калашник – 15.42.8 хв. Лише 4 секунди переможцю програв чемпіон світу-2014, рекордсмен світу Іван Футрик – 15.46.0. Третім фінішував представник Київської області Сергій Гринь – 15.48.0. Четвертий – запорожець Олександр Надтока – 15.55.1.

Усі призери та переможці змагань отримали пам’ятні сувеніри, призи, медалі та кубки від голови регіонального відділення Андрія Павелка та НОК України. Окрім того, очільник обласної федерації веслування академічного Павло Крупко вручив кожному призеру грошові винагороди. Набори спортивного харчування та вітамінів для всіх призерів встановила обласна організація “Women+”.

джерело: НОК України