Хокей. “Дніпро” обіграв “Льодяних Волков”

Відбулася перша зустріч в четвертому сезоні між ХК «Крижані Вовки» і ХК «Дніпро». Матч завершився з рахунком 2: 4 на користь херсонців.

Перше вкидання було виграно господарями майданчика. Перша двадцятихвилинка для обох команд пройшла у впертій боротьбі закинути хоча б одну шайбу в ворота суперника. Але і Олег Петров і Максим Дуве стійко трималися в воротах і відбивали атаки. Так перший період закінчився з рахунком 0: 0.

На екваторі поєдинку рахунок в матчі першими відкрили «щуки». Микита Макаріцкій відзначився шайбою в воротах «Льодяних Волков». Зрівняли рахунок господарі майданчика зусиллями Бориса Андрющенко, який пробив Олега Петрова. Варто зазначити, що свої перші очки за результативність заробив шведський легіонер Антон Рудгорд. Другий період завершився з рахунком 1: 1.

Перші 10 хвилин третього періоду рахунок тримався 1: 1. Здавалося б, матч віщував гру в овер-таймі. Але на одинадцятій хвилині гості розстріляли ворота Максима Дуве. Шайбою відзначився Мікс Ліпсбергс. І знову вдалося «Крижаним Вовкам зрівняти рахунок. У верхній кут воріт херсонців шайбу відправив Микола Дворник. Всього через хвилину гості знову збільшили відрив, Олексій Янішевський вразив ворота «вовків». Поставив крапку в поєдинку Денис Василенков, який закинув четверту переможну шайбу для херсонського «Дніпра».

Шайби: 0: 1 Макаріцкій (Коваленко), 29:27, 1: 1 Андрющенко (Рудгорд), 33:39, 1: 2 Ліпсбергс (Бондаренко), 51:10, 2: 2 Дворник (Воронін, Удовиченко), 55: 48, 2: 3 Янішевський (Дорофєєв), 56:48, 2: 4 Василенков (Ромащенко – порожні ворота), 59:53.

Крижані Вовки: Дуве (Романов); Сисак – Фроленко (А), Лісін – Федосов, Воронін (А) – Курпіч, Тонковід – Пріваліхін; Дворник (К) – Чуйков – Овчинников, Мікульчик – Маландін – Шабанов, Удовиченко – Луценко – Рудгорд, Андрющенко.

Дніпро: Петров (Гурко); Дорофєєв – Афанасьєв (К), Бєлоусов (А) – Пугачов, Декало – Шулешов, Будько – Кругляков; Бондаренко – Ромащенко – Ліпсбергс, Янішевський – Чернишенко (А) – Василенков, Макаріцкій – Коваленко – Луговий, Зик – Целогородцев – Брага.