Чергові перемоги спортсменів-дзюдоїстів Херсонського факультету

Керівництвом Херсонського факультету ОДУВС значна увага приділяється фізичній підготовці особового складу, у тому числі й популяризації професійно-прикладних видів спорту серед підростаючого покоління фахівців, створюються умови для залучення курсантської та студентської молоді до занять з фізичного виховання.
04 травня 2019 року в с. Першотравневе Снігурівського району Миколаївської області збірна команда факультету з числа курсантів брала участь у відкритому турнірі з боротьби дзю-до серед дітей , юнаків, дівчат та дорослих.
На змагання прибули 16 команд з різних районів Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької та інших областей України, а також збірні команди з Болгарії та Молдови.
Всього на килимі боролися біля 200 спортсменів у дев’яти вікових та вагових категоріях (юнаки та дівчата).
Змагання проходили на базі місцевого Першотравневого шкільного спортивного клубу бойових мистецтв самбо, дзюдо та джиу-джитсу.
Команда Херсонського факультету була представлена 14 спортсменами з числа курсантів 1-4 курсів.
У вагових категоріях серед чоловіків чемпіонами стали наступні курсанти-учасники змагань:
− у ваговій категорії до 90 кг 1 місце посів курсант 407 навчального взводу Вирвихвіст Вадим;
− у ваговій категорії до 100 кг 1 місце посів курсант 404 навчального взводу Терещенко Владислав.
У вагових категоріях серед чоловіків призерами стали наступні курсанти:
− у ваговій категорії до 66 кг 2 місце посів курсант 102 навчального взводу Зіньковський Данило;
− у ваговій категорії до 73 кг 3 місце посів курсант 102 навчального взводу Резанов Сергій;
− у ваговій категорії до 73 кг 3 місце посів курсант 405 навчального взводу Кучеренко Антон;
− у ваговій категорії до 81 кг 2 місце посів курсант 406 навчального взводу Галич Роман;
− у ваговій категорії до 81 кг 3 місце посів курсант 404 навчального взводу Нечипорук Сергій;
− у ваговій категорії до 81 кг 3 місце посів курсант 309 навчального взводу Прохода Денис;
− у ваговій категорії до 90 кг 2 місце посів курсант 406 навчального взводу Педін Ростислав;
− у ваговій категорії до 100 кг 3 місце посів курсант 407 навчального взводу Шевчук Владислав.
Тренер-представник команди: керівник спортивної секції з самбо та дзю-до − старший викладач кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету ОДУВС, майстер спорту України з дзюдо Зіньковський Андрій Сергійович.
На стройовому плацу навчального закладу проректор державного університету − декан Херсонського факультету Олексій Соловей традиційно привітав курсантів зі спортивними перемогами у турнірі.