Юний новокаховський волейболіст виборов десяте “золото” чемпіонатів України

Нещодавно в місті Житомир пройшов фінал чемпіонату України “Дитяча ліга” з волейболу серед юнаків 2005 року народження та молодших, у якому приймав участь вихованець Новокаховської ДЮСШ відділу освіти, учень гімназії Євгеній Бойко.

На цих змаганнях Євгеній не просто завоював чергову “золоту” нагороду, наш юний талановитий волейболіст в свої 14 років виборов 10-ту золоту медаль на чемпіонатах України (6 з яких він здобув на пляжних майданчиках).

Євгеній розпочав свою кар’єру ще з 6-річного віку. За цей час було зіграно безліч змагань, як з пляжного, так і з класичного волейболу. У його скарбничці, крім золотих нагород, 5 срібних та 2 бронзові, також він – багаторазовий переможець та призер обласних змагань.

Але на цьому новокаховчанин не збирається зупинятися, попереду ще безліч виступів на волейбольних майданчиках. За словами нашого вихованця та його тренерів Петра і Галини Бойків лише завдяки наполегливій праці можна досягти високих результатів.