Юні футболісти зіграли товариський матч з дитячою командою учасника Прем’єр-ліги України

Товариська зустріч на стадіоні “Будівельник” між дитячими футбольними командами “Мрія” (Генічеськ) та “Десна-2007” (Чернігів), яка відбулася 10 липня, лише номінально носила статус товариської, тому що з перших секунд гра обіцяла бути вкрай напруженою.

Притиснуті до стінки, господарі активно почали зустріч і відзначилися кількома перспективними підходами до чужих воріт, що вилилося в забитий м’яч в ворота “Десни”. Після проведеної в другому таймі ротації складу “сіверян”, тиск на ворота генічан посилилося. Проте на початку другого тайму, втікши в контратаку наші футболісти заробили і успішно реалізували пенальті.
Здавалося, що за рахунку 2: 0 “Мрія” впевнено контролює хід гри, але чернігівські футболісти не здавалися і влаштували справжній штурм воріт генічан.

В результаті гра закінчилася з рахунком 3: 5 на користь “Десни -2007”.